SINGLES - چگونه برای پیدا کردن یک همسر: WRAP UP
29 مارس 2018 در چگونگی پیدا کردن سریال های Blog MATE
در حالی که این سریال را برای پیدا کردن همسر خود می پیچیم ، مواردی وجود دارد که می خواهم شما آنها را به خاطر بسپارید.

اول: خود را آماده کنید. از خدا بخواهید که به شما کمک کند بیشتر به کسی که او می خواهد شما باشد تبدیل شوید. خود را از این طریق بفروشید. کوشا و پشتکار باشید. این تغییری ایجاد خواهد کرد.

دوم: در قلب خود بدانید که موارد مهم برای شما در یک همسر چه چیزهایی مهم است. سپس آنها را مصالحه نکنید. حتی کمی هم نیست

سوم: به خدا اعتماد کنید. او می تواند این اتفاق بیفتد. به انتخاب او برای شما اعتماد کنید. به زمان خود اعتماد کنید. به عشق باورنکردنی او به شما و میل او به شما بهترین اعتماد داشته باشید.

الان نوبت تو است. به ما اطلاع دهید که چگونه این سریال به شما کمک کرده است. هر نوع انتخاب ، اقدامات یا تغییراتی را که مرتکب شده اید با ما در میان بگذارید و وقتی خدا آن شخص را به زندگی شما آورد ، به هر حال به ما اطلاع دهید!

چگونه می توان یک همسر را پیدا کرد ، چگونه می توانم یک سخنرانی ، توصیه های مربوط به تاریخ دوستانه ، مشاوره ازدواج شویی ، ازدواج با خدا ، برنامه خدا را پیدا کنی ، با اعتماد به نفس از نقشه خدا ، می خواهی روزی ازدواج کنی ، زندگی مشترک ، مسیحی. KIM ، DR KIM KIMBERLING
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

Mar_Blog 04 Banner.png
تک آهنگ ها - چگونه برای پیدا کردن یک همسر: برنامه خدا - قسمت 2
22 مارس 2018 در چگونگی پیدا کردن سریالهای Blog Mate
هفته گذشته ، من چگونگی ملاقات من و نانسی ، ملاقات و ازدواج را به اشتراک گذاشتم. ما چند کار درست و بیشتر انجام دادیم اشتباه است. شاید بتوانید از اشتباهات ما بیاموزید. اگر می توانستیم به عقب برگردیم ، می دانم که هر دوی ما کارهایی متفاوت انجام می دادیم. ما فرایندی را که من به شما پیشنهاد کرده ام ، طی می کردیم.

اما با تمام اشتباهاتی که انجام دادیم ، من هنوز هم معتقدم که ما هنوز ازدواج کرده ایم. چرا؟ دو دلیل اول ، در طی آن دو سال دوست یابی ، نانسی بهترین دوست من شد و من بهترین دوست او شدم. وقتی اوضاع در ازدواج ما سنگین بود ، آن بنیاد به ما کمک زیادی کرد. نکته اصلی برای هر یک از ما این بود که ما نمی خواستیم بهترین دوست خود را از دست بدهیم. بنابراین وقتی با آن شخصی آشنا شدید که می خواهید بقیه عمر خود را با او بگذرانید ، بهترین دوستان شوید. آنها نیاز به انتخاب اول کسانی هستند که می خواهید با او وقت بگذارید. شما باید بتوانید تمام احساسات ، احساسات ، سؤالها ، تردیدها و ترس های خود را با آن شخص به اشتراک بگذارید و بدانید که آنها کاملاً شما را می پذیرند. بهترین دوستان بی ارزش هستند و بهترین دوست شما در این دنیا باید همسر شما باشد.

دوم ، من قاطعانه معتقدم خدا ما را جمع کرده و همیشه برای ما آنجا بوده است. او جوابهایی را که ما از آنها نداریم ، داشت. او می دانست که ازدواج ما چه مدت می تواند قبل از اینکه ما این بینش را داشته باشیم تبدیل شود. او با پیروی از او و قرار دادن او در مرکز زندگی و ازدواج ما ، او ما را - و همچنان ما را راهنمایی می کند - به یک ازدواج عالی.

منبع :  sanykala

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها